GOED Üyesi Şirketler Hakkında Bildiri

GOED (EPA ve DHA Omega-3 alanında Küresel Organizasyon), dünya çapında EPA, DHA ve Omega-3 endüstrisinde aktif olan 170'den fazla şirketi temsil eden bir ticaret birliğidir. GOED üyeliği, hammadde ve bitmiş ürün markaları da dahil olmak üzere Omega-3 tedarik zincirinin tüm segmentlerini içerir. GOED’in misyonu, küresel EPA ve DHA bilincini artırmak ve üyelerimizin güvenilir, kaliteli ürünler üretmesini sağlamaktır.

Kalite, misyonumuzun önemli bir parçasıdır ve tüm üyelerimiz, omega-3 pazarında kalitenin kriterlerini temsil eden ürün kalitesine ve etik standartlara bağlı kalmayı kabul eder. Her GOED üyesi, üye olurken, GOED Etik ve İş Uygulamaları Kuralları ve Dünya’daki en sert kalite standartlarını içeren GOED Monografı'na uygunluklarını belirten bir beyanname imzalar.

GOED, kalite eğitimi girişimimizin bir parçası olarak, üye şirketlerimiz tarafından kullanılmak üzere yetkilendirilmiş bir Gururlu Üye logosu (sağdaki resim) oluşturmuştur. Programın parçası olan şirketlerin listesi www.goedquality.com adresinde bulunabilir

Buna ek olarak, GOED, kendi organizasyonuna üye olan ancak ürünlerinde Gururlu Üye logosunu kullanmasına onay verilmeyen şirketler de bulunmaktadır. Türkiye'de faaliyet gösterdiğini bildiğimiz GOED üyelerinin listesi aşağıdadır, ancak GOED üyelerinin tam listesi için lütfen www.goedomega3.com/members/list adresini ziyaret ediniz.

GOED Üye
Marka adı
Üyeliğin İlk Yılı
Sifar Ilaclari
New Life EFA
2006
Orkla Health/Farmavita
Moller’s Omega-3
2008
Nordic Naturals
Nordic Naturals
2010
Norwegian Health
Norwegian Health
2018
EasyVit Pharmaceuticals BV
easyfishoil
2019


Ürün web sitesinde veya etiketlerinde logomuzu kullanarak GOED'e bağlı olduğunu iddia eden ve listede bulunmayan diğer markalar, yasadışı bir şekilde faaliyet gösteriyor olup dava ve / veya durdurma ve vazgeçme prosedürlerine tabi tutulabileceklerdir.

Daha fazla bilgi için veya GOED Gururlu Üye logo programı ve kalite programımız hakkında herhangi bir sorunuz, endişeniz olursa lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Lütfen Omega-3'lerin faydalarından haberdar olmak için web sitemizi de ziyaret edin ve Fatsoflife.com üzerinden sağlık uzmanları için üç aylık dönemlerde yayınlanan haber bültenimize kaydolun.

Saygılarımla,

Ellen Schutt
Yönetici Direktör
GOED (EPA ve DHA Omega-3 için Küresel Organizasyon)